SVEUČILIŠTE SJEVER

Predsjednik Republike Hrvatske dr. Ivo Josipović će u ponedjeljak posjetiti Koprivnicu i Križevce. S građanima Koprivnice će se družiti na kavi u pivnici Kraluš od 12 do 12:30, nakon čega je zakazana posjeta Policijskoj upravi Koprivničko-križevačkoj.

Josipović će potom obići novu zgradu Sveučilišnog kampusa u Sveučilišnom centru Koprivnica. Središnji događaj dana održat će se u dvorani 1 Pučkog otvorenog učilišta, gdje će predsjednik sudjelovati na prvoj Sveučilišnoj tribini. Studentima će održati predavanje na temu “Politika i moral u tranzicijskoj Hrvatskoj” s početkom u 13:35 sati, a nakon toga će odgovarati na pitanja. Tribina je otvorena za sve zainteresirane.

Izravni prijenos Sveučilišne tribine pratite na Pressedanu!

Posjet Koprivničko-križevačkoj županiji će završiti u Križevcima, gdje će predsjednik u 19 sati održati predavanje u Hrvatskom domu.