Glazba

Zapišite datum 21. siječnja ove godine jer je upravo taj utorak rezerviran za trojicu studenata koji nastupaju s izvedbom elektronske glazbe. Događaj koji nosi naziv Northern lights održat će se u FUNK-u na Kampusu u neposrednoj blizini Sveučilišta Sjever u Koprivnici.

Svi ljubitelji elektronske glazbe dobrodošli su na ovaj događaj, a da bi se svačijem ukusu udovoljilo, doveli su tri različita DJ-a koji puštaju različite žanrove te vas sve namjeravaju ostaviti bez daha. Unos pića u klub je dozvoljen, što znači da samo trebate imati dobru volju i doći podržati ove mlade umjetnike. Minimalna donacija na ulazu je samo deset kuna.

Odlučili smo osvijetliti Koprivničku elektronsku glazbenu scenu na jednu noć. Naša ideja je prodrmati i rasplesati sve prisutne kojima se u Koprivnici rijetko kada pruža mogućnost uživati samo u ritmovima elektronske glazbe.

DJ LINE UP:
🔊 Time To Sl33p