Studentski

Hrvatski akademski sportski savez organizira UniSportHR Finals u Poreču koji se održava od 28. do 31. svibnja 2015. godine. Traže se volonteri koji žele ljubav prema sportu iskazati pomaganjem na završnici velike studentske sportske smotre.

Studenti i studentice hrvatskih sveučilišta i veleučilišta borit će se za titule državnih prvaka u futsalu, košarci, košarci tri na tri, odbojci, odbojci na pijesku, rukometu, tenisu, stolnom tenisu i šahu.

Trening za volontere održat će se u Zagrebu 21. svibnja od 17:00 do 18:30 (koordinatori timova) i 23. svibnja (svi volonteri) od 13 do 15 sati. Svi volonteri imaju osiguran smještaj, prehranu i prijevoz za vrijeme volonterskog angažmana, a dobit će akreditaciju i službenu majicu.

Prijavnicu možete ispuniti ovdje. Prijave završavaju 19. svibnja, a svi će volonteri o rezultatima biti obaviješteni 20. svibnja. Dodatne informacije možete zatražiti na ivana.anicic@eug2016.com.