ŽIVOT

Dragi studenti,

radom posredstvom Student-servisa, osim što ostvarujete mogućnost za brzu i dobru zaradu, stječete i radno iskustvo koje možete navesti u životopisu i za koje vam, po završetku studija, SC može napisati pismo preporuke budućim poslodavcima.

Ako ste zainteresirani za rad na raznim privremenim i povremenim poslovima u Koprivnici, poslodavci PODRAVKA d.d., CARLSBERG CROATIA d.o.o., HANGAR 18. d.o.o., KTC d.d., RENZZO d.o.o. i brojni drugi hitno vas traže za rad na raznim pomoćnim poslovima.

Podsjećamo da minimalna naknada za obavljanje studentskih poslova po satu iznosi 23,44 kune (neto). Detaljne informacije o svim poslovima, uvjetima poslovanja, učlanjenju i dr. možete pronaći na mrežnim stranicama SC-a: (web-servis STUDENTI PRIJAVA) i/ili na Facebook stranicama Student servisa Koprivnica.

Za sva dodatna pitanja ili eventualne nejasnoće slobodno kontaktirajte Student servis Koprivnica na tel. br.: 048/626-820 ili na br. mob.: 091/26-26-820 (radnim danima od 7:00 do 15:00 sati).