SPORT

Nova sezona popularne mininogometne lige kreće ove subote, 7. studenoga, u dvorani Srednje škole Koprivnica.

Sedmu sezonu KC lige otvorit će ekipe Inducta ++ i Grad Koprivnica. Utakmica prvog kola počinje u 16:20.

Ove sezone liga za rekreativce broji 14 muških i šest ženskih ekipa. Nove muške momčadi su Skladgradnja i KKC Pixel koji su se u ligu plasirali kvalifikacijskim turnirom. Ženskih je ekipa nešto manje nego prošle godine, ali pojavila se jedna nova ekipa. To je momčad ŽNK Koprivnica sastavljena od publici već poznatih igračica koje su prethodnih godina igrale za različite klubove u KC ligi.

Prvo mjesto brane ekipe Petgrad / OPG Radiček u muškom i ŽNE Drnje u ženskom dijelu natjecanja. Konkurencija je jaka kao i svake godine, a natjecatelji i publika s nestrpljenjem čekaju početak lige.

Pokrovitelj ove lige je Grad Koprivnica, a organizira je Koprivnička udruga za rekreativni sport (KURS) na čelu s Tomislavom Zalarom.

Ulaz je za gledatelje i dalje besplatan. Navijači koji ne mogu gledati svoje omiljene ekipe uživo mogu ih gledati u live prijenosu na internetu.