Info

Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta otvorilo je javnu raspravu o Nacrtu prijedloga iskaza o procjeni učinaka Prijedloga Zakona o prijenosu osnivačkih prava nad Sveučilištem Sjever na Republiku Hrvatsku. Cilj i svrha javne rasprave je prikupiti mišljenja zainteresirane javnosti o predloženom dokumentu.

Pozivaju se svi koji su zainteresirani da dostave svoje primjedbe i prijedloge na pojedine dijelove predložene u Nacrtu prijedloga iskaza o procjeni učinaka Prijedloga Zakona o prijenosu osnivačkih prava nad Sveučilištem Sjever na Republiku Hrvatsku, i to putem obrasca sudjelovanja u internetskom savjetovanju. Primjedbe koje neće biti dostavljene na priloženom obrascu – neće biti uzete u razmatranje.

Prijedloge možete uputiti na adresu elektroničke pošte: visokoobrazovanje@mzos.hr. Na istu adresu možete se obratiti i za dodatne upite u vezi s postupkom internetskog savjetovanja.

Po završetku procesa internetskog savjetovanja, svi pristigli komentari, primjedbe i prijedlozi bit će objavljeni na mrežnim stranicama Ministarstva.

Kako bi se najširem krugu zainteresiranih u Republici Hrvatskoj omogućio neposredan uvid i davanje mišljenja, primjedaba i prijedloga, Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta o sadržaju iskaza otvara javno savjetovanje u trajanju od 30 dana.