Predstavljamo studente

Studenti Sveučilišta Sjever sudjelovali su na UniSport HR u plivanju, od 26-27. studenog ove godine. Rijeka je bila domaćin UniSport Hrvatske u plivanju i vaterpolu gdje je ugostila deset reprezentacija visokoškolskih ustanova sa 160 sudionika. Natjecanja su se održavala na bazenskom kompleksu Kantrida.

Natjecanje u plivanju održano je 27. studenog, u deset disciplina u muškoj i ženskoj konkurenciji, a sudjelovala su Sveučilišta iz Zagreba, Rijeke, Splita, Osijeka, Dubrovnika i Sjevera, te Veleučilišta iz Vukovara, VERN i Tehničko Veleučilište Zagreb.

Sa Sjevera nastupilo je sveukupno jedanaest studenata i studentica, od kojih su studenti Bruno Ribić, Vedran Katavić, Vedran Mihalić, Ivan Butković, Josip Balog, Goran Filipović, Boris Rubin i Filip Slatković, dok su studentice Ana Horvat, Martina Mlinarić i Petra Levak.

we-have-all-been-pronouncing-zara-wrong-this-whole-time-980x457-1454591339_980x457