Info

Stručni sastanak za specijalizante ginekologije i opstetricije, primalje te medicinske sestre pod naslovom Pelveoperineologija – suvremeni pristup će se 15. svibnja održati na Sveučilištu Sjever.

Primalje i liječnici iz Varaždinske županije i susjednih županija okupit će se na Sveučilištu Sjever. Cilj predavanja je prezentacija i promocija ginekologije i opstetricije te usvajanje novih spoznaja u suvremenom pristupu porodu.

Na skupu će izlagati stručnjaci iz navedenih područja koji će održati radionice u kabinetima zdravstvenih njega.

Skup zajednički organiziraju Sveučilište Sjever i Služba za ginekologiju i opstetriciju OB Varaždin, KB Sveti Duh, Hrvatska komora primalja te HLZ (podružnica Varaždin), a trajat će od 10 do 17 sati.