Tjedan karijera

Sveučilište Sjever ove godine u Koprivnici i Varaždinu, od ponedjeljka 13. svibnja do petka 17. svibnja 2024. godine, svečano održava Tjedan karijera koji će otvoriti vrata svim posjetiteljima.

Tjedan karijera u Varaždinu i Koprivnici

Program će se u ponedjeljak, utorak i srijedu održavati u Sveučilišnom centru Varaždin, a nakon toga u četvrtak i petak možete nam se pridružiti u Sveučilišnom centru Koprivnica. UNIN Connect Week najznačajniji je događaj za studente Sveučilišta Sjever jer spaja studente i potencijalne buduće poslodavce. Imaju priliku razmijeniti iskustva, upoznati neka od budućih radnih mjesta, upoznati se s prednostima Sveučilišta Sjever. Pokušat će saznati kako doći do stipendije ili kako izgraditi zavidnu poslovnu karijeru uz mnoštvo gostujućih predavanja i savjeta privlačnih gostiju.

Ove godine rekordan je broj poslodavaca i predstavnika poslovne zajednice. Svaki dan Tjedna karijera na Sveučilištu Sjever donosi vam obilje programa i intrigantnih panel rasprava. Veliki interes poslodavaca ove godine potvrđuje da je UNIN Connect Week nezaobilazno odredište. U ponedjeljak 13. svibnja održat će se panel rasprava na zanimljivu temu s kojom smo svakodnevno suočeni. „Zelena i digitalna tranzicija u funkciji jačanja konkurentnosti hrvatskog gospodarstva”. Neki od sudionika su: Damir Habijan – ministar gospodarstva i održivog razvoja, Zvonimir Savić – posebni savjetnik premijera RH te Bernard Gršić – državni tajnik koji radi u Središnjem državnom uredu za razvoj digitalnog društva. U četvrtak 16. svibnja u koprivničkom centru, održat će se panel rasprave o umjetnoj inteligenciji, alumni našeg Sveučilišta razmjenit će svoja iskustva i savjete u poslovnom okruženju nakon studija u tematskoj raspravi „Karijera nakon Sjevera“. Ako ste ljubitelj nogometa, u petak 17. svibnja, bivši hrvatski nogometni reprezentativac Niko Kranjčar održat će promociju knjige uz zamjenika glavnog urednika Večernjeg lista Žarka Ivkovića.  Nakon rasprava moći ćete se počastiti besplatnim ručkom u šatoru te pitati buduće kolege sve što Vas zanima.

Poziv na volontiranje

Studenti koji su u mogućnosti i žele iz prve ruke sudjelovati, mogu se javiti za volontiranje. Volite raditi u timu, komunikativni ste i otvoreni, odlično se snalazite u vođenju društvenih mreža? Savršen ste kandidat kojega tražimo! Svi studenti koji će sudjelovati primit će potvrde o volontiranju.

Pozivamo vas da nas posjetite i budete dio nevjerojatnog doživljaja na Sveučilištu Sjever!