ŽIVOT

Uzbudljive vijesti stižu iz grada Koprivnice gdje će uskoro početi gradnja studentskog doma, a koji zasigurno izaziva oduševljenje mladih koji tragaju za udobnim i modernim smještajem tijekom studiranja.

Ovaj studentski dom bit će opremljen najmodernijim sadržajima koji će zadovoljiti sve potrebe i želje studenata. Od udobnih soba opremljenih najnovijom tehnologijom do modernih zajedničkih prostora gdje će se odvijati razne aktivnosti i druženja. Ne zaboravimo ni fitness centar, kao ni kafić koji će biti omiljeno mjesto za druženje.

Osim toga, lokacija ovog studentskog doma ne može biti bolja. Bit će smješten u srcu kampusa gdje će studenti imati pristup svemu što im je potrebno.

Dragi studenti pripremite se jer će uskoro vaša studentska iskustva postati još uzbudljivija u novom studentskom domu, a prva lopata bit će otkopana tijekom 1. travnja.

Izvor slika: Pixabay