Akademska čestitost

Doktorska konferencija održat će se ovaj petak i subotu, 27. – 28. 9. 2019. godine s početkom u 13 sati na Sveučilištu Sjever u SC Koprivnica.

Na Trgu dr, Žarka Dolinara 1, u dvorani A108 u petak će se svečano otvoriti Doktorska konferencija za doktorande poslijediplomskih sveučilišnih doktorskih studija u području medija i komunikacije.

Nakon otvaranja održat će se sekcija pozvanih predavanja u kojoj će sudjelovati međunarodno priznati znanstvenici, sveučilišni profesori i stručnjaci u području medija, novinarstva, nakladništva i komunikacijskih znanosti:
Angus Phillips (Director of the oxford international center for publishing)
Dr. Vanja Garaj (Head of Design, Brunel university London)
– renomirani novinar Silvije Tomašević, poznat po svojim javljanjima iz Rima i Vatikana.

Dvodnevnu radionicu iz područja akademskog pisanja održat ć dr. Christina Pawlowitsch (Université Panthéon-Assas, Paris).

Doktorska konferencija za doktorande poslijediplomskih sveučilišnih doktorskih studija u području medija i komunikacije održava se pod pokroviteljstvom Predsjednice Republike Hrvatske Kolinde Grabar-Kitarović.