SVEUČILIŠTE SJEVER

Vlasnica tvrtke iZone i članica uprave HURA za digitalne komunikacije održala predavanje i podijelila svoj poslovni uspjeh i iskustvo u digitalnom marketingu studentima Sveučilišta Sjever.

Fail is okay, započela je Anđela Buljan Šiber svoje gostujuće predavanje pod nazivom Sve moje super pogrešne odluke i jedna dobra: Podravka, održano 24. svibnja 2018. godine studentima Sveučilišta Sjever u Koprivnici. Vlasnica tvrtke iZone za savjetovanje u području digitalnog marketinga, studentima je predstavila svoj put i sve pogrešne odluke koje je uspjela donijeti, ali koje su bile odlučujuće i koje su je dovele točno tu gdje je sada.

Od početka izbora srednje škole i fakulteta, preko Yalea i NYU pa do poslovne karijere, detaljno je ispričala kako jedna obična odluka može utjecati na budući razvoj događaja i otkrivanje puta koji nas zapravo čeka negdje u magli. Fail is okay, ponovila je nekoliko puta mnoštvu okupljenih studenata, bodreći ih i pružajući im podršku u daljnjem razvoju.

Uz smijeh, veliko zanimanje okupljenih i slike ili, kako Anđela kaže, sve njezine pogrešne odluke, objasnila je kako je najbitnije djelovati prema vlastitom instinktu i željama, pa i ako sve te donesene odluke djeluju pogrešno ostatku svijeta. Bitno je da svjesno donesemo odluku koja nam se točno taj tren čini ispravnom i koja nas je zapravo i dovela do ovog mjesta na kojem trenutno stojimo i razvijamo se.

Nakon održanog predavanja, čestitaka Anđeli povodom njenog rođendana i uručenog poklona, Podravka je počastila studente i profesore rođendanskom tortom za 100 osoba.

33621361_1825690117451704_8936260723021971456_n