Studenti

Kao što im kaže i ime, ekipa 4. pokušaj iz četvrtog je pokušaja osvojila Studentsku malonogometnu ligu. Najdugovječnija momčad Sveučilišta Sjever rijetko je viđenim preokretom u finalu porazila Oksforde, konačno dočekavši naslov prvaka.

Nakon što su u polufinalu odigrali 1:1 pa na penale rezultatom 6:5 izbacili Građevinske ekpertikuse, 4. pokušaj se u finalu susreo s Oksfordima, koji su u drugoj polufinalnoj utakmici lako otpisali Rolere s čistih 5:0.

Utakmica je počela katastrofalno za nove prvake. Oksfordi su poveli s čak tri brza gola. Pogodak kojim su u zadnjim trenutcima prvog poluvremena smanjili protivničku prednost 4. pokušaju nije nudio mnogo nade, ali drugo poluvrijeme donijelo je sasvim drugačiju priču.

4. pokušaj preuzeo je kontrolu nad utakmicom. Dobro organiziranom igrom uza sistematski pritisak nadoknadili su sve što su izgubili u prvom dijelu te konačno proslavili pobjedu rezultatom 5:4.

Treće mjesto su osvojili Građevinski ekspertikusi pobjedom 6:3 nad Rolerima.