DRUŠTVO

Gostujuće predavanje Jadranke Lakuš o profesorici Zlati Bartl, koja je javnosti postala poznata vodeći tim koji je izumio Vegetu, održat će se u utorak, 29. studenog 2016. godine u 16:30 sati u Sveučilišnom centru Koprivnica, dvorana A01. Pozvani su svi studenti, ali i profesori!

Cijeli život Zlata Bartl sanjala je da će stvoriti nešto što će biti korisno svima, a u tome je i uspjela. Ona i njezin tim zaslužni su za izum danas neizostavnog začina u kuhinji svake domaćice, Vegete. Vegeta se danas nalazi na čak četrdesetak svjetskih tržišta, a uz taj uspjeh Zlati Bartl se još pripisuje i stvaranje klime inventivnosti i kreativnosti među stručnjacima Podravke, te poticanje izvrsnosti u kompaniji. Uvijek je podupirala bolju edukaciju zaposlenika te njihovo stručno usavršavanje pa je tako zaslužna za stvaranje brojnih tehnoloških i prehrambenih stručnjaka.

Jadranka Lakuš, predsjednica koprivničkog Društva Naša djeca i nekadašnja stručna suradnica u marketingu i korporativnim komunikacijama u Podravki, studentima će 29. studenog održati predavanje o skromnoj ženi koja je unatoč teškom životnom putu ostvarila svoje snove te ostavila izniman trag iza sebe. Vidimo se!