Studenti

Ured za razvoj karijera (alumni), podršku studentima i cjeloživotno učenje održat će 27. svibnja radionicu pod nazivom Kako se uspješno prodati  prvi razgovor za posao.

Radionica će se održati od 11 do 14 sati u sveučilišnom centru u Koprivnici, a u sveučilišnom centru u Varaždinu od 16 do 19 sati.

Dr. sc. Saša Petar vodit će radionicu. Saša Petar ujedno je i voditelj udruga Pametna špica koja okuplja studente u Zagrebu s ciljem da na tržište rada uspješno prodaju svoje inovativne i nove ideje te sposobnosti.

Na radionici će se učiti o tome kako uspješno napraviti CV, kako se ponašati na razgovoru, kako napisati kvalitetnu molbu za posao te kako se, u konačnici, uspješno zaposliti.

Pozivaju se svi zainteresirani za sudjelovanje u radionici da pošalju prijavu s imenom i prezimenom, studijskim smjerom i upisanom godinom na alumni@unin.hr.