SVEUČILIŠTE SJEVER

Sveučilište Sjever nastavlja s uspješnim razvojem međunarodne suradnje i ove godine ponovo nudi mogućnost Erasmus međunarodne mobilnosti za studente, nastavnike i nenastavno osoblje. Početkom studenog raspisan je natječaj za prijavu na Erasmus mobilnost u akademskoj godini 2014./2015. Kako bi odgovorili na brojna pitanja koja se u vezi ostvarivanja međunarodne mobilnosti putem Erasmus programa pojavljuju, Ured za međunarodnu suradnju organizira Erasmus dane – dane otvorenih vrata.

U SC Varaždin Eramus dan bit će 11. studenog 2014. od 10 do 18 sati, a u SC Koprivnica isto događanje odvijat će se 13. studenog 2014. od 10 do 18 sati. Tada će svi zainteresirani imati priliku dobiti informacije o mogućnostima koje Erasmus pruža, ali i o postupcima koje je potrebno poštivati. U sklopu Erasmus dana predviđeno je predavanje koje će voditi Erasmus koordinator Sveučilišta Sjever te predavanje studenta koji je prošle akademske godine bio na Erasmus mobilnosti te će ovom prilikom prenijeti svoja iskustva studentima koje bogatstvo Erasmus mogućnosti tek očekuje. Predavanje će se na dan otvorenih vrata održati u SC Varaždin od 14 sati do 15.30 u predavaonici 110, a dva dana kasnije u SC Koprivnici od 15 do 16.30 u predavaonici A07.

Ured za međunarodnu suradnju Sveučilišta Sjever poziva sve zainteresirane dođu na otvoreni dan i pokušaju ostvariti vlastito međunarodno iskustvo.