Znanost i obrazovanje

Fakultet informatičke tehnologije Sveučilišta Pannonia u Mađarskoj u suradnji s MOL grupom i ove godine pokreće poslijediplomski program specijalizacije iz optimizacije lanca opskrbe u naftnoj industriji, PIMS Akademiju, prenosi studentski.hr.

Polaznike akademije u dva će se semestra upoznati s poslovanjem i tehnologijom rafinerijske obrade, trgovinom te logistikom u petrokemijskoj industriji. Predavanja će se održati na engleskom jeziku, a cijeli program u potpunosti financira MOL grupa.

Uvjeti za prijavu na natječaj su završeni dodiplomski ili poslijediplomski studij iz područja kemije, kemijskog inženjerstva, informacijskih tehnologija, primijenjene matematike i ekonomije te napredno poznavanje engleskog jezika.

Natječaj je otvoren do 8. svibnja 2015. putem LinkedIn-stranice MOL grupe.