Moda

Moda na Sjeveru

Sveučilište Sjever danas je postalo središte modnih inovacija. Zabilježili smo nekoliko kombinacija profesora i studenata – prava moda! Naišli smo na odjevne kombinacije koje odišu klasičnom elegancijom te se protežu do urbanog street styla. Sveučilište je danas postalo pozornica za izražavanje individualnosti kroz odjevne kombinacije.

Profesori su se pojavili u odjevnim kombinacijama koje predstavljaju određenu mjeru sofisticiranosti i autoriteta, dok su studenti kombinirali trendy komade odjeće. Svaka kombinacija predstavlja kreativnost i osobnost profesora i studenata, što je pridonijelo današnjem svijetu mode na Sjeveru. Važno je napomenuti to da Sveučilište Sjever niti u jednom pogledu ne ograničava način odijevanja svojih studenata.

Moda nije samo estetska izjava; ona predstavlja različite perspektive i ideje koje oblikuju sveučilišnu zajednicu. Nadamo se da će ovaj dan inspirirati studente i profesore da i dalje eksperimentiraju s modom.

Kamo god smo se okrenuli, mogli smo vidjeti mnoštvo studenata koji su se danas odlučili za upečatljivu, crvenu boju Sjevera. Njihov odabir poslao je snažnu poruku među studentima, što je ključno za promociju zajedništva na Sjeveru.

“Volim nositi majice s logom Sveučilišta Sjever, baš se osjećam ponosno što mogu na taj način drugima predstaviti svoj fakultet i svoje sposobnosti.”, izjavila je studentica

Modne kombinacije pronađite u galeriji ispod.