SPORT

Kvalifikacije za popunu drugog dijela UniSport Lige u skupini Sjever održat će se u ponedjeljak, 19. 12. 2016. u Varaždinu u 12:00 sati u sportskoj dvorani Graberje s potpunim 3. i 4. kolom.

U skupini Sjever natjecalo se pet ekipa koje su pokušale doseći jednu od prve tri pozicije kako bi im se jamčio nastavak u natjecanju nakon grupne faze. Prvoplasirani su pobjedom postigli automatsko pravo nastupa u Ligi dok su 2. i 3. plasirani svoje pravo ostvarili dodatnim kvalifikacijama.

U skupini Sjever nalaze se ekipe VERN-a, Zagrebačke škole ekonomije i menadžmenta, Tehničkog veleučilišta u Zagrebu, Sveučilišta u Rijeci i Sveučilišta Sjever.

Prvoplasirana ekipa skupine je TVZ koji je u trećoj utakmici dobio Sveučilište Sjever (Varaždin) s razlikom 8:1, a Sjever sreća nije pratila ni u petoj utakmici protiv Sveučilišta u Rijeci s razlikom 12:3.