Info

Studenti i studentice Sveučilišta Sjever u Koprivnici nedavno su u Gimnaziji “Fran Galović” izložili pano “Kaj se dela na Kampusu?”, gdje će jednom tjedno postavljati svoje novinarske, ali i ostale radove umjetničkog sadržaja.

Tako koprivnički gimnazijalci, kao i ostali posjetitelji, u takozvanom “studentskom kutku” odnedavno imaju priliku čitati o raznim iskustvima iz provedenih intervjua, saznati mnoštvo informacija i osvrta održanih izložbi, pročitati pokoju reportažu, kao i domišljate sastavke i eseje. Također, neće ostati zakinuti za umjetničke fotografije i originalne radove studenata medijskog dizajna.

Studenti Sveučilišta time su dobili izvanrednu priliku podijeliti svoja znanja, iskustvo, kreativnost i talent s mladim nadama u gimnaziji, možda budućim polaznicima Sveučilišta Sjever.

Pano studenata uređivat će se i nadopunjavati novim radovima iz tjedna u tjedan, a okvir panoa uredila je profesorica likovne umjetnosti Iva Bolfek.