SVEUČILIŠTE SJEVER

Koprivničke momčadi su ovog ponedjeljka u sportskom centru TTS Varaždin odigrale svoje prve utakmice u malonogometnoj ligi Sveučilišta Sjever.

Obje momčadi koprivničkih studenata – Sjeverni vjetrovi i Crveni križ – odigrale su po dvije utakmice u kojima je svaka ekipa uzela po bod.

U prvoj utakmici Sjeverni vjetrovi remizirali su rezultatom 3:3 s ekipom 4. pokušaj. Treba napomenuti kako su Koprivničanci imali prednost tijekom dužeg perioda igre. U drugom ogledu izgubili su 1:2 protiv varaždinskih Rolera. Za ekipu Sjevernih vjetrova, u strijelce se s čak tri pogotka upisao Martin Zaharija Stilinović. Jedan gol postigao je Filip Blažotić.

Nogometaši Crvenog križa u prvom susretu protiv Jazavaca poraženi su rezultatom 3:0. U drugoj partiji zamalo je pobijedila momčad Strojara, ali utakmica je ipak završila rezultatom 2:2. Kod Križara po jedan gol postigli su Zoran Jurkić i Petar Harači.

„Suci su nas pokrali!“ i „Sudac nije dorastao zadatku!“ – neki su od komentara kojima su se našalili nogometaši Crvenog križa. „Utakmice smo relativno dobro odigrali jer su se neki igrači upoznali tek na terenu. Smatram da obje ekipe iz Koprivnice imaju potencijala. Nadam se da će nam biti omogućen neki prostor za trening kako bismo u nadolazećim utakmicama mogli postići što bolje rezultate“, kazao je Renato Vuk, igrač Crvenog križa.