Glazba

Varaždinska Arena bila je mjesto održavanja brucošijade Fakulteta organizacije i informatike, Sveučilišta Sjever i Geotehničkog fakulteta koja se održala u petak, 25. studenoga.

Ovogodišnju brucošijadu prigodnim su govorima otvorili prorektori triju sveučilišta, a glazbeni program započeo je grupom Tragovi koja je okupljene posjetitelje rasplesala domaćim hitovima. “Iako sam prvi puta čula uživo Tragove, imali su odličan repertoar. Drago mi je što su ih organizatori uspjeli dovesti i tako nama brucošima poželjeli lijep uvod u fakultetsko obrazovanje.” – otkrila je studentica M.K.

Dugoočekivana brucošijada okupila je gotovo 2000 studenata, a neponovljivi zabavljač Joško Čagalj Jole, kao glavni izvođač, studentima je osigurao dobar provod svojom višesatnom svirkom. “Super sam se zabavio na Brucošijadi iako nisam imao nikakva očekivanja. Jole je odlično odradio svoj posao, a mislim da dovoljno govori to što danas ne mogu pričati jer nemam glasa.” – izjavljuje student I.L.

Nakon Joleta, Varaždinski DJ Alex Vic zauzeo je pozornicu i pobrinuo se da zabava potraje do ranih jutarnjih sati.

img_5412-630x420