Glazba

U petak 25. studenog održat će se studentska brucošijada Fakulteta organizacije i informatike, Sveučilišta Sjever i Geotehničkog fakulteta u varaždinskoj Areni s početkom u 21:00h.

Zabava će započeti uz dva rock banda, Tantaru i Tragove, a kao glavni izvođač nastupit će Joško Čagalj – Jole. Za zabavu do jutarnjih sati bit će zaslužan DJ Alex Vic.

Organiziran je i besplatan autobusni prijevoz iz Koprivnice sa stajalištima: Sveučilište Sjever (Kampus), Autobusni kolodvor i Gradski autobusni kolodvor. Ulaznice se mogu kupiti na fakultetima po cijeni od 30 kn sve do same Brucošijade, kada će koštati 40 kn na ulazu. Studenti iz Sveučilišnog centra Koprivnica mogu kupiti karte kod studenata predstavnika Studentskog zbora Nikoline Guje, Chiare Čargonje te Marka Kranjeca.