Izložbe

U petak, 10. studenoga u 17 sati na Sveučilištu Sjever bit će otvorenje izložbe „Šoderica – mjesto odmora i zabave.“

Na natječaj za najbolju fotografiju mogli su se prijaviti svi: profesionalni fotografi, amateri ili potajni zaljubljenici u fotografiju, a autori su na natječaj mogli poslati maksimalno 10 fotografija.

U petak, 10. studenoga ujedno će biti i proglašenje pobjednika. Autori najboljih fotografija bit će nagrađeni s 1500 kuna za prvo, 800 kuna za drugo i poklon paketom za treće mjesto. Također, uz glavne nagrade pobjednici će dobiti diplome i pohvale.

Svi zainteresirani te ljubitelji prirode i fotografije pozvani su na izložbu gdje će moći vidjeti najbolje fotografije mjesta odmora i zabave – Šoderice.

Organizatori izložbe su Turistička zajednica Koprivničko – križevačke županije i Mediapitch, a koordinator cijelog događaja je Mario Periša, viši predavač Sveučilišta Sjever.