SVEUČILIŠTE SJEVER

Animatorica, ilustratorica, autorica i urednica različitih stripova Irena Jukić Pranjić gostovat će u ponedjeljak, 18. svibnja, na Sveučilištu Sjever.

Predavanje će se održati u predavaonici A001 na Sveučilištu Sjever u Koprivnici, i to u 15 sati. Irena Jukić Pranjić stripom se bavi od 1997. godine. Objavljivala je u velikom broju tiskovina u zemlji i inozemstvu.

Najznačajniji su Patak, Večernji list, Vjesnik, Nomad, Studentski list, Godine nove, Zarez, Hrvatsko slovo, Bj-Akt, Flit, Komikaze, Q-strip, Kontura, Kvadrat Break 21 (Ljubljana), Feminus ludens (Beograd), Kuhinja (Pančevo), Mutate & Survive (Lisabon), Break 21 i Handyburger (Ljubljana), Globeshit (Portland), Mineshaft (SAD), Love & Hate (Crack fertival, Rim) i mnogi drugi.