DRUŠTVO

Hrvatska udruga poslodavaca i Europska banka za obnovu i razvoj pozivaju sve zainteresirane da se pridruže na predstavljaju Inicijative privatnog sektora za mlade u četvrtak, 9. veljače 2017. na Fakultetu organizacije i informatike u Varaždinu.

Cijelo će predavanje biti podijeljeno na dva dijela. Prvi dio bit će rezerviran za prezentaciju Inicijative. Poslodavci i studenti dobit će upute kako se uključiti u program studentske prakse te informacije o postupku selekcije studenata. Također će moći postaviti i vlastita pitanja o Inicijativi.

Drugi dio sadržavat će panel na temu „Kako pripremiti studenta za tržište rada.“ Na tom će panelu sudjelovati predstavnici poslodavaca, obrazovnih institucija i Vijeća studenata. Predavanje će se održati od 10 do 12 sati.

Više informacija može se pronaći na samoj stranici Inicijative.