Uncategorized

Humanitarni koncert za udrugu Marijini obroci održat će se u katedrali Uznesenja Blažene Djevice Marije u Varaždinu u ponedjeljak, 11. svibnja, u 20 sati. Održava se već tradicionalno, a svake godine pomogne stotinama djece.

Dobrovoljnim prilozima možete pomoći potrebitima. Prijašnjih godina Marijini su obroci otvorili školsku kuhinju u OŠ Hondji u Beninu, čime je omogućen svakodnevni topli obrok za 647 djece.

Isti koncert bit će izveden i u župnoj crkvi sv. Antuna Padovanskog u Čakovcu u četvrtak, 14. svibnja, u 20 sati.

Program koncerta osmislio je mo. Anđelko Igrec. Gostovat će dječji zbor župe sv. Nikole biskupa iz Čakovca, pjevački zbor Osnovne škole Petrijanec i pjevački zbor Josip Štolcer Slavenski iz Čakovca sa solistima.