Info

Nakon što su prije dva tjedna u koprivničkom centru Sveučilišta Sjever predstavljanjem projekta posebne edukacije novinara oduševili prisutne studente, stručnjaci s Akademije HRT-a vraćaju se na naše Sveučilište. Ovaj put ćemo s prekaljenim TV novinarima moći raditi na terenu. Okupljanje je u srijedu, 13. travnja, u 10:30 kod fontane u centru Koprivnice.

Kad na terenu naučimo sve što možemo, slijede povratak na kampus i novo predavanje na kojem će legendarni ratni izvjestitelj HRT-a Mario Sladić održati obećanje dano prilikom prethodnog posjeta – pokazati nam tehnike koje su mu pomogle da preživi zadatak u zaraćenoj Libiji i postane prvi snimatelj koji je nakon osam mjeseci ušao u sirijski Alepp.

Pozivamo studente novinarstva, kao i ostale studente Sveučilišta Sjever, da ne propuste neprocjenjivo iskustvo učenja od ljudi koji su u televizijskom novinarstvu prošli i vidjeli – sve.