DRUŠTVO

Predstavnici HRT Akademije u četvrtak, 31. ožujka 2016. godine, u 11:30 posjetit će Odjel za novinarstvo Sveučilišta Sjever u Sveučilišnom centru u Koprivnici.

Darko Flajpan, Mario Sladić i Goran Jablanović, članovi HRT Akademije, održat će gostujuće predavanje na temu HRT Akademija u okviru europskih medijskih kuća i edukacija videonovinara i mobilnih novinara. HRT Akademija vodeći je partner i koordinator mnogih projekata i radionica. Sudjelovala je na mnogim natječajima kao što je natječaj Agencije za mobilnost i programe Europske unije Erasmus + za 2015. godinu za aktivnosti u području mladih. Nakon predavanja, predstavnici HRT Akademije razgovarat će sa studentima i nastavnicima te će se upoznati s radom Pressedana, eksperimentalnog portala Sveučilišta Sjever, ali i ostalim sveučilišnim odjelima u Koprivnici. Pozivamo sve studente novinarstva, kao i studente Sveučilišnog centra Koprivnica, da se odazovu u što većem broju na predanju i druženju koje će se održati u dvorani A01.