Info

U dvorani Futsal-centra Fusio na zagrebačkom velesajmu 8. i 9. prosinca održano je posljednje kolo kvalifikacija za UniSport futsal-ligu. Kvalifikacijska skupina Sjever sučelila je ekipe Veleučilišta Baltazar iz Zaprešića, Zagrebačke škole ekonomije i menadžmenta (ZŠEM), Tehničkog veleučilišta Zagreb (TVZ) i Sveučilišta Sjever.

Najuspješnijom se pokazala ekipa Veleučilišta Baltazar koja je prvim mjestom u skupini osigurala izravan plasman u UniSport futsal-ligu. Futsal-ekipa Sveučilišta Sjever završila je na četvrtom mjestu, tako ostavši bez mogućnosti nastupa u ligi.

nogomet2

Prvi dan kvalifikacijskih susreta donio je dvije utakmice. U prvoj su se sučelili Sveučilište Sjever i Veleučilište Baltazar, a završila je rezultatom 7 : 2 u korist ekipe iz Zaprešića. U drugoj utakmici, s rezultatom od 5 : 2, slavio je ZŠEM nad TVZ-om.

Drugi dan utakmica otvorio je TVZ pobjedom od 4 : 1 nad Sveučilištem Sjever, nakon čega je Baltazar prvo odigrao 7 : 5 protiv ZŠEM-a, a zatim 2 : 2 protiv TVZ-a.

U posljednjoj utakmici kvalifikacija ZŠEM je nadvladao Sveučilište Sjever s uvjerljivih 7 : 1.