KULTURA

Forum udruga nezavisne kulture je savez četiriju koprivničkih udruga (Mamuze, Kopriva, Rocklive, Pod Galgama) koji se nalazi u koprivničkom Kampusu te ima velike ciljeve koje želi ostvariti u dvije godine.

Koprivničke udruge osnivanjem ovog saveza započinju jednu novu eru rada na razvoju kulturnog života mladih u gradu. Nakon dugo vremena među mladima se u Koprivnici javila želja da nezavisna kultura ponovno postane važan faktor gradskog kulturnog identiteta. Najvažniji cilj udruge je stvoriti mjesto gdje će svi mladi, voljni i sposobni ljudi, moći samostalno raditi sadržaje korisne za cijeli grad, ali i širu lokalnu te regionalnu zajednicu.

Udruga se nalazi u jednom od objekata koprivničkog Kampusa. Prednost je što se nalazi u blizini Sveučilišta Sjever te tako privlači studente da i oni sudjeluju u udruzi. Tako je stvorena mreža mladih, sposobnih i aktivnih pojedinaca koji zajedničkim djelovanjem žele koprivničkoj nezavisnoj kulturi vratiti izgubljeni polet. FUNK je započeo dvogodišnji projekt „Centar izvan centra“ u kojem žele ostvariti mnogobrojne ciljeve. Kroz te dvije godine u svom prostoru žele održati velik broj događaja, izložbi, radionica i koncerata. Također, svatko od nas može postati dio FUNK udruge i pristupiti radionicama koje se organiziraju.

Ako do sada niste bili upoznati s detaljima FUNK udruge, dana 26. siječnja  imate priliku doći na radionicu eksperimentalnog zvuka koja će se održati u FUNK objektu koprivničkog Kampusa. Svoj odlazak možete prijaviti na facebook stranici .
Također, možete posjetiti njihovu facebook stranicu kako bi saznali sve detalje o njima, nadolazećim događajima i planovima.

49419773_625232031228432_6482041849455312896_n