SmartEvent

Studentima Sveučilišta Sjever u Koprivnici za vrijeme Tjedna karijera jedna od najvećih zanimacija bio je PhotoBooth. Raznim rekvizitima podržali su grupu Let3 koja se plasirala u finale Eurovizije.

Riječki rokeri osvojili su mnogobrojne simpatije, a u finale Eurovizije plasirali su se prvi. Pjesma „Mama ŠČ“ bila je inspiracija ovogodišnjeg PhotoBootha poduzeća SmartEvent koji je omogućio i ovogodišnje stvaranje trajnih uspomena. Interaktivno touchscreen ogledalo zabilježilo je sve fotografije i boomerange te omogućilo interakciju studentima uz print kako bi svoje fotografije mogli preuzeti i u digitalnom obliku.

Izvor: SmartEvent

Društevene mreže Sveučilišta Sjever i portala Pressedan obilovale su fotografijama, a video snimljen tokom fotografiranja podijeljen je na Instagram storiju bubnjara grupe Let3 Ivana Bojčića. Unatoč velikoj podršci od strane studenata i profesora Sveučilišta Sjever, Let3 nije uspio skupiti dovoljan broj glasova za pobjedu u finalu.

Izvor: Instagram @pressedan