Bloom Tatarinov beba je koju je čekala cijela domaća javnost. Njegova majka Maja Šuput idući petak dovodi ga na Sveučilište Sjever u Koprivnici.

Iako je rođen prije samo dva tjedna, Bloom je već prava mala zvijezda. Brojne medijske kuće već su pokušavale stupiti u kontakt sa bračnim parom Šuput-Tatarinov osigurati si da upravo oni budu prvi koji će predstaviti malenog Blooma. Ipak, najbolju ponudu dalo je Sveučilište Sjever i redakcija Pressedana. Za samo paket pelena, tri kreme za djecu i set za majku, Šuput dovodi sina na Sveučilište. U petak 9.4.2021. godine u dvorani A01, u 10 sati ujutro, studenti će imati priliku upoznati malenog Blooma. Ipak, zbog epidemioloških mjera, broj mjesta biti će ograničen, a prijave se zaprimaju na adresu: pressedan@unin.hr. Svakog gosta očekuje poklon paket iznenađenja u kojem će biti Podravka Vegeta s likom Maje Šuput. Za one koji se ne stignu prijaviti, live prijenos osiguran je na Instagram profilu Marka Grubnića.