Studenti

Neprofitna studentska udruga HSA organizira studentsko natjecanje „Start It Up“ kroz četiri radionice edukacija o pokretanju vlastitog poslovanja. Prijave traju do 18.travnja, a studenti imaju priliku osvojiti 15.000,00 kn kao financijski poticaj.

Cilj projekta je obrazovati timove zainteresiranih studenata o pokretanju start-upa kroz četiri radionice. Dvije 23. i 30. travnja – Poduzetništvo i Prikupljanje kapitala te dvije 7. i 14. svibnja – Marketing i Računovodstvo. Natjecanje završava 21. svibnja 2022. kada će studenti predstaviti svoje ideje i projekte, a najbolji rad osvaja 15.000 kn kao financijski poticaj za izgradnju poslovne prilike.

Drugi krug prijava završava 18.travnja, a prijaviti se možete tako da stvorite tim od tri do pet članova i prijavite svoju ideju na navedenom linku. Više informacija o natjecanju možete pronaći na njihovom Facebook događaju ili ovdje.

Fotografija: Pexels/Ivan Samkov