Naši igrači

Za razliku od futsala, gdje smo osvojili brončanu medalju, ovakav rezultat nismo mogli ponoviti u nogometu, rukometu, odbojci na pijesku i košarci 3×3. Naši nogometaši izgubili su od Sveučilišta u Splitu rezultatom 1:14. Jedan od ključnih razloga zašto je bila ovolika velika razlika između nas i protivnika je ta što mnogo naših važnih igrača nije igralo. Bili su ozlijeđeni i morali su igrati neki igrači koji ne treniraju nogomet. To je presudilo u korist Splićana koji su bili puno spremniji.

Rukometaši Sjevera su u odnosu na nogometaše imali dobre šanse da izbore finala. No, ipak su u tijesnom dvoboju prekjučer izgubili od Tehničkog veleučilišta u Zagrebu. To je definitivno ostavilo traga na njima. To smo mogli vidjeti danas u borbi za treće mjesto kada su igrali protiv Sveučilišta u Zagrebu. Uvjerljivo su izgubili rezultatom 28:42.

Košarkašice Sjevera danas su igrale protiv Sveučilišta u Splitu za ulazak u finale. Kvaliteta igre bila je odlična s obje strane, ali igračice iz Splita bile su malo bolje i to je bilo dovoljno za pobjedu. Rezultat je na kraju bio 6:8 u korist Sveučilišta iz Splita. Opet se otišlo u borbu za broncu. Za brončanu medalju igrali smo protiv Visoke škole Ivanić-Grad.

U ovom susretu smo također mogli vidjeti kao i kod rukometaša da su naše košarkašice bile pogođene porazom u polufinalu i umorne te nisu mogle dati sve od sebe. Na kraju je rezultat bio 9:14 za Ivanić – Grad. Ovaj negativan niz zaključili su i odbojkaši koji su također osvojili četvrto mjesto. Svi naši igrači dali su sve od sebe na ovom natjecanju. Možemo se samo nadati da će sljedeće godine biti bolje i s više osvojenih medalja.