Kazalište

Kazališni redatelj, kazališni pedagog i sveučilišni predavač, Nikša Eterović, 13. siječnja u 18:00 sati u Knjižnici i čitaonici „Fran Galović“ u Koprivnici održat će radionicu „Apoteka poezije“.

Radionica o poeziji održat će se u čitaonici koprivničke knjižnice u terminu od 13:00 do 16:00 sati, a na njoj će sudjelovati polaznici najstarije grupe Dramskog studija Ludens teatra.

Nakon održane radionice Nikša Eterović predstaviti će svoje tri knjige u kojima govori o ekspresivnim tehnikama ne samo u radu s glumcima, nego i u radu s djecom, studentima, izbjeglicama, mentalno oboljelima, beskućnicima…

Radionica je otvorena za sve zainteresirane, a prijaviti se možete u uredu Ludens teatra radnim danom od 10:00 do 14:00 sati. Cijena radionice je 51,00 kunu. Broj mjesta je ograničen.