Hrana

U suradnji sa varaždinskim kafićem MeaCulpa i Studentskim zborom Sveučilišta Sjever organiziran je događaj „Izvanredni ispitni rok“.

Nemojte se dati zbuniti, riječ je o prvoj zabavi Sveučilišta Sjever koja se održava danas, 14.6.2017. s početkom u 22h u MeaCulpi. Pošto je danas zadnji dan nastave i ujedno početak stresnog razdoblja redovnih ispitnih rokova, studentima je organizirana večer zabave u kojoj će proslaviti i otvoriti sezonu ispita.

Domišljatog naziva, zabava će potrajati do 4h ujutro gdje će vas zabavljati DJ Nixou i DjZoka. Kao i na svakom party-u za pamćenje i ova će večer biti osvjetljena neonskim narukvicama, obilježena fotografijama, dobrim zvucima, ljubaznim hostesama i primamljivim party pićima.

Više informacija nađite na Facebook događaju.

Svi izlaze, položi i ti! „Izvanredni ispitni rok“