Studentski

Postoji li postispitna depresija? Da. Jesu li koprivnički studenti živi? Možda. Ima li nade za hrvatsku budućnost? Vjerojatno ne… Ali za koprivničke studente definitivno da! Njihov neuništivi duh i volja za dobrim tulumom uvijek će biti prisutni gdje god se otvara nova boca.

Velike količine alkohola i niske cijene privukle su 17. ožujka u KKC Pixel žedna grla Sveučilišta Sjever. Za glazbu su bila zadužena tri DJ-a – DJ Hibou, DJ Jahdge Dread i Andrija Knezić. Ritmovi drum and bass-glazbe dizali su kosu na glavi trijeznih pridošlica, a ostalima ruke za sljedeću rundu. Iako su studenti svojim plesnim umijećima okupirali veći dio kafića, zbunjenih pogleda sa šanka nije nedostajalo.

Ovo je četvrta studentska srijeda, a nadamo se još boljem ritmu i atmosferi u daljnjim organizacijama sličnog tipa.