SVEUČILIŠTE SJEVER

“Kaj sam možda zeznuo, a kaj možda nisam – trenutno stanje” naziv je predavanja koje će Davor Bruketa održati na Sveučilištu Sjever u četvrtak, 30.11.

Davor Bruketa još za vrijeme studija zajedno sa Nikolom Žinićem osniva reklamnu agenciju Bruketa&Žinić koja je odnedavno poznatija kao Bruketa&Žinić&Grey.

Dobitnik je više od 450 domaćih i međunarodnih nagrada, često je gost predavač na raznim hrvatskim i stranim konferencijama i sveučilištima te član žirija na mnogim svjetskim stručnim natjecanjima.

Bruketa&Žinić&Grey također je povezana sa sestrinskom agencijom Brigada koja je specijalizirana za prodajne i poslovne prostore te partnerska komunikacijska agencija za startupe – Startaparat.

Agencije zajedno čine oko 90 stručnjaka za brend strategiju, dizajn ambalaže, grafički, prostorni, produkt i UX/UI dizajn, strateško planiranje, web analitiku, e-trgovinu i sve vrste online i offline marketinških komunikacija.

Predavanje će se održati u 16:30 u predavaonici A01 u Sveučilišnom centru Koprivnica.