Info

Ovoga petka, 31. ožujka, od 11 do 17 sati u Koprivnici Sveučilište Sjever otvorit će svoja vrata.

Dan je to koji se održava svake godine kako bi svim zainteresiranim građanima, učenicima i studentima pokazali na koji način funkcionira rad fakulteta.

Osim raznih prezentacija, organiziraju se različite tematske radionice na kojima se uz interakciju sa zainteresiranima želi pokazati na koji se način radi i inače na predavanjima.

Uz sve to, svatko može razgledati predavaonice i prostore fakulteta, razgovarati sa studentima i profesorima te iz prve ruke saznati sve što bi ih moglo zanimati vezano za studentski život u Koprivnici.

Osim interaktivnih novinarskih radionica, otvoren će biti i atelier, tonski studio, ali i redakcija Pressedana, gdje se, osim redakcija portala, nalazi i redakcija za novo pokrenuti radio Pressedan.