DRUŠTVO

Dana 3. studenog 2018., povodom Dana grada Koprivnice, održao se još jedan Obrtnički sajam na Zrinskom trgu koji je privukao brojne građane. Uz sve štandove našao se i štand Sveučilišta Sjever gdje su studenti imali priliku predstavljati svoje Sveučilište.

Trg je okupiralo mnoštvo gradskih udruga i obrtnika koji su predstavljali sebe i svoj rad. Studenti su  imali prilike volontirati te ujedno biti predstavnici Sveučilišta Sjever. Na sajmu su sudjelovali studenti diplomskog i preddiplomskog studija iz Sveučilišnog centra Varaždina i Koprivnice pod vodstvom Tanje Šipek.

Obrtnički sajam je izazvao interes brojnih građana, a atmosferu su podigli glazbenici te mališani iz koprivničkog vrtića i osnovne škole. Povodom Dana grada, grad je sve prisutne častio kavom i čajem, a i sam gradonačelnik Mišel Jakšić je prošetao trgom te posjetio sve štandove zajedno sa svojom zamjenicom Ksenijom Ostriž.

Kako je izgledalo današnje koprivničko jutro, pogledajte u fotogaleriji!