SVEUČILIŠTE SJEVER

Connect Week

Connect Week održava se ovog tjedna na Sveučilištu Sjever u Sveučilišnim centrima u Varaždinu i Koprivnici. Prva tri dana održavala su se u Varaždinu dok se preostala dva dana održavaju u Koprivnici.

Projekt tvrtke Catch the moment pod nazivom 360° bio je najveća atrakcija studentima na Connect Week-u. Riječ je o tvrtki koja posjećuje vjenčanja, rođendane te razne druge evente, a tek prije godinu dana lansirana je na tržište.

Atrakcija 360° izazvala je oduševljenje studenata Sveučilišta Sjever, a zaposlenik Nikola Ivčević naveo je kako je jednaka zainteresiranost u oba Sveučilišna centra.

“Studenti su jako zainteresirani. Volimo sve što vole mladi, a mladi vole društvene mreže. Vole se slikati, snimati, objavljivati”, izjavio je zaposlenik Nikola Ivčević na pitanje o zainteresiranosti studenata.

Trenutno ne zapošljavaju studente u svoju tvrtku, ali planiraju u bližoj budućnosti. “Trenutno ne zapošljavamo studente, ali širimo se jako na tržištu i već razmišljamo u tom smjeru. Studenti bi imali fleksibilno radno vrijeme jer su naši eventi pretežito vikendom”, izjavio je Ivčević.

Nikola Ivečić
Foto: Karla Trčak

“Jako mi se svidio ovaj novitet na ovogodišnjem izdanju Connect Week-a. Do sada nisam imala prilike susresti sa 360-em. Jako su mi se svidjeli rekviziti s kojima smo se mogli snimati”, izjavila je studentica Sveučilišta Sjever.