Info

U Varaždinu će se u četvrtak, 8.12. u prostoriji UNIN 2-110 Sveučilišta Sjever u prostoriji održati prezentacija za karijerno savjetovanje BHV Education.

Govorit će se o mogućnostima učenja jezika, rada i studiranja u inozemstvu, besplatnom studiju u nekim zemljama EU, mogućnosti dobivanja studentskog kredita za diplomski studij u Velikoj Britaniji te povoljnim programima na engleskom jeziku u Nizozemskoj.

To je ujedno idealna prilika za sve one koji će se uskoro naći na tržištu rada. BHV Education je organizacija koja nudi usluge stručnog savjetovanja u odabiru odluka o obrazovanju i profesionalnoj orijentaciji te je ovo odlična prilika za informiranje o različitim mogućnostima daljnjeg napredovanja u edukaciji i izlasku na tržište rada.

Prezentacija se održava od 14 do 15 sati.