SVEUČILIŠTE SJEVER

Dolazak i odlazak do Kampusa više neće biti jedina moguća rekreacija koprivničkih studenata Sveučilišta Sjever. Sportska udruga Sveučilišta omogućuje im aktivno bavljenje sportom, i to i rekreativno i natjecateljsko.

Od ovog tjedna studenti mogu koristiti koprivničke bazene četvrtkom i petkom u jutarnjim terminima, točnije četvrtkom 10:30-12:00h te petkom 10:00-11:30h. Uz plivanje, studentima je omogućeno i rekreativno bavljenje badmintonom srijedom navečer u obrtničkoj školi od 19:00-20:30.

Uz rekreativni dio, studenti koji žele sudjelovati u natjecanju iz taekwondo-a mogu se prijaviti na natjecanje koje će se održati u studenom, dok će oni koji se žele okušati u natjecanju iz plivanja, imati priliku to učiniti u prosincu.

Muški studenti imaju priliku sudjelovati u malonogometnom turniru koji počinje 17. studenog u Varaždinu. Ekipe iz Koprivnice igrat će po dva kola svaki drugi ponedjeljak u večernjim terminima kako bi se smanjilo opterećenje putovanja svaki ponedjeljak u Varaždin. Studenti koji dokažu nogometnu vještinu bit će u mogućnosti sudjelovati na državnom natjecanju u ekipi Sveučilišta Sjever s kolegama iz Varaždina.

Termini svih događanja objavljeni su na internet stranici sportske udruge Sveučilišta Sjever te na panoima u zgradi Sveučilišta. Koordinatori za sport Sveučilišta Sjever najavili su i mogućnost da se uvede još sportova te tako potakne što veći broj studenata na sportske aktivnosti.

Valja napomenuti da su svi oblici bavljenja sportom koji će biti pruženi studentima u potpunosti besplatni. Sve što trebate jest doći i ponijeti sa sobom dobru volju.

Za sve upite vezane uz sport zainteresirani se mogu obratiti koordinatoru za sport Sveučilišta Sjever, prof. Nedjeljku Pavlecu na e-mail su.sjever@gmail.com ili na broj telefona 0918882148. Informacije se mogu dobiti i  kod studenta 3. godine Poslovanja i menadžmenta u medijima, Marija Perića na broj telefona 0989592500.