Info

Poštovani studenti, pojavila se inicijativa za izgradnju (privatnog) studentskog doma u koprivničkom Kampusu. Molimo vas za nekoliko minuta vašeg vremena, kako bismo dobili što kvalitetnije informacije o potrebama i željama naših studenata.

Osnovna ideja ovog studentskog doma bazira se na konceptu stanovanja po ekonomskoj cijeni uz viši standard u sklopu studentskog kampusa, nedaleko zgrade Sveučilišta Sjever i studentskog restorana. Cijena smještaja u studentskom domu bila bi otprilike u rangu s tržišnim cijenama stanovanja u Koprivnici. Važno je napomenuti kako bi mogućnost smještaja mogli ostvarivati svi studenti – i redoviti i izvanredni.

Uz dovoljan broj zainteresiranih studenata nadamo se realizaciji ovog projekta i izgradnji studentskog doma u koprivničkom kampusu te vas stoga molimo za sudjelovanje u ovoj kratkoj anketi. Unaprijed hvala.