U Centru za odgoj, obrazovanje i rehabilitaciju Podravsko sunce u Koprivnici u utorak 5. svibnja, obilježena je 52. obljetnica postojanja.

Povodom obljetnice, odgojitelji i polaznici Centra pripremili su svečani program kojem je prisustvovao zamjenik župana Ivan Pal. Pozdravio je okupljene te je čestitao na 52. rođendanu centra.

Podravsko sunce jest škola u Koprivnici namijenjena djeci s teškoćama u razvoju. Polaze ga djeca i mladi s područja Koprivnice i ostalih općina. Djelatnost Centra obuhvaća odgoj i obrazovanje djece predškolske dobi s većim teškoćama u razvoju; odgoj i osnovno obrazovanje djece sa sniženim intelektualnim sposobnostima; odgoj, obrazovanje i rehabilitaciju djece i mladih s autizmom; organizaciju radno proizvodnih aktivnosti za osobe sa značajno sniženim intelektualnim sposobnostima.