SVEUČILIŠTE SJEVER

U subotu, 6. lipnja, održat će se biciklijada Sveučilišta Sjever. Studenti Sveučilišnog centra Koprivnica kreću iz kampusa Sveučilišta Sjever u Koprivnici, a studenti Sveučilišnog centra Varaždin ispred zgrade Sveučilišta Sjever u Varaždinu.

Mjesto susreta bit će Otok mladosti u Ludbregu, a dolazak biciklista iz oba sveučilišna centra očekuje se oko podneva.

Tamo će se proglasiti pobjednici malonogometne lige Sveučilište Sjever te pobjednici u stolnom tenisu, street-košarci i crossu.

Predviđeno je i studentsko druženje uz okrepu, a povratak bi trebao uslijediti oko 15:30.

Sudjelovati mogu svi studenti Sveučilišta Sjever, a događaj organizira Savez sportskih udruga Sveučilišta Sjever i Studentski zbor Sveučilišta Sjever.